Stawiamy na jakość dla dobra klienta

Najlepsi hurtownicy, najlepsi producenci i nowoczesne technologie ułatwiające użytkowanie. Używaj meble przez długie lata!

Card image cap

Korzystamy z najlepszych hurtowni na rynku

Dostępne ponad 300 tkanin do wyboru od najlepszych hurtowni. W ofercie tkaniny strukturalne plecionki, gładkie tkaniny, velvety, eco skóry, tkaniny skóropodobne oraz imitacje skóry. Łączymy tkaniny i tworzymy znakomite połączenia mebli

Card image cap

Technologia CLEANABOO

Tkaniny wyprodukowane w technologii Cleanaboo ograniczają wchłanianie wody – rozlany płyn (woda, kawa, wino) formuje się w kroplę i nie wnika do wnętrza tkaniny. Technologia ta została stworzona specjalnie dla naszej firmy. Sposób czyszczenia: rozlany płyn na tkaninie formuje się w krople, dzięki czemu za pomocą miękkiej ściereczki lub ręcznika papierowego zbieramy rozlany płyn i na tkaninie nie ma śladu zabrudzenia.

Card image cap

Najlepsi dystrybutorzy i producenci tkanin

stawiamy na jakość. Wszystkie kolekcje atestowane są w łódzkim Instytucie Włókiennictwa, co potwierdzone jest licznymi certyfikatami gwarantującymi ich wytrzymałość na ścieranie, przesunięcie w szwie, pilling oraz inne uszkodzenia mechaniczne.

Wzorniki tkanin

Chcesz odpowiednio dobrać kolor do Swojego zamówienia? Dobrze trafiłeś, znajdź tkaninę stworzoną dla Siebie bądź zdaj się na naszych konsultantów pod numerem telefonu: 539-989-628