O nas

Firma Stylux funkcjonuje jako przedsiębiorstwo prywatne z polskim kapitałem. Specjalizujemy się w produkcji stylowych, nowoczesnych i funkcjonalnych mebli tapicerowanych. Głównym celem realizowanym przez firmę jest dostarczenie produktu o wysokiej jakości oraz o nowoczesnym i doskonałym wzornictwie.

Zakres usług

Oferta dla klientów indywidualnych i hurtowych

W ofercie posiadamy ogromny wybór mebli tapicerowanych trafiających w gusta wielu klientów. Jesteśmy producentem, a co za tym idzie - jesteśmy elastyczni we wszystkim co związane z ich produkcją! Dysponujemy własnym transportem, więc nie musisz się martwić o swoje zamówienie.

Oferta dla hotelów oraz środków wypoczynkowych

Podejmujemy współprace w zakresie meblowania ośrodków wypoczynkowych. Potrzebujesz mebli według konkretnej specyfikacji i w większej ilości? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać konkurencyjną ofertę. Zapewniamy transport do obiektu oraz terminową realizację zleceń, zgodnie z umówionymi warunkami.

Oferta dla restauracji, barów oraz klubów

Jeśli jesteś właścicielem restauracji, baru czy klubu jesteśmy w stanie zaopatrzyć Twój lokal w potrzebne meble barowe oraz loże. Wykonywane na solidnej konstrukcji i z najlepszej jakości tkanin, sprawdzą się nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Napisz do nas, aby uzyskać zdjęcia dotychczasowych realizacji.